KONST / Litografier / Färglitografi 9489744
nr 948 9744
Göran Folcker
(1920-2000), Sverige
Färglitografi, Göran Folcker (1920-2000), 41/310, signerad, regatta, signerad, motivet: 35x43
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 mars 2015
kl 20:01:52
500 kr
Göran Folcker
Läs mer om Göran Folcker